Ege Bölgesi’nde Görülmesi Gereken Plajlar

Şehrin kalabalık gürültüsünden uzaklaşıp, doğayla iç içe olan günlük kiralık Villalarımızdan birini kiraladığınızda, ister havuzun başında keyifle dinlenebilir, isterseniz güneşlenmek ve yüzmek için bulunduğunuz bölgenin ve dünyanın en güzel plajlarını ziyaret edebilirsiniz.

 

 

Dünyanın birçok yerinde, gerek internetten, gerekse ziyaret ederek gördüğünüz bir çok plaj, kartpostal tadında olabilir. Ancak bu plajlar ağırlıklı olarak okyanusa yakın olduğundan görsel olarak doyurucuyken, yüzmek için oldukça sığ ve tehlikeli yerler olabilmektedir. Biz nasıl Kiralık Yazlı konusunda kendimizi sayılı firmalar arasında görüyorsak, Türkiye de, plajlar konusunda dünyanın sayılı merkezlerinden biri olarak rahatlıkla gösterilebilir.

 

 

Özellikle Ege Bölgesi’nin koylarında, Helenistik dönemin tarihi kalıntılarının üzerinde yüzebilir, altın kumlu plajlarında, dağların kıyıya yansıyan heybetli manzarasıyla güneşlenip büyülenebilirsiniz. Villa tatili yapmanızın avantajlarından biri de, özel konumdaki denize sıfır kiralık yazlıklarda ve bu plajlara oldukça rahat bir şekilde ulaşabilmenizdir.

 

Ege Bölgesi’nde Görülmesi Gereken Plajlar

 

Important Group Travel  olarak, Kiralık Villalar’ımızın bulunduğu bölgelere yakın nadir güzellikteki plajları sizler için sıraladık;


 

 

- Ölüdeniz Milli Parkı (Fethiye)
 


 - İztuzu Plajı (Dalyan) 


- İçmeler (Marmaris) - Kadınlar Plajı (Kuşadası) 


- Cennet Koyu (Bodrum) - Altınkum Plajı (Didim) 


- Hayıt Bükü ve Palamutbükü Plajları (Datça) 


- Akbük Koyu (Akbük) 


- Kaputaş Plajı (Kaş-Kalkan)

 

 

- Patara Plajı (Kaş-Kalkan)


 

 

- Kabak Koyu (Fethiye) 


Important Group Travel güvencesinde, Villa Kiralama seçeneklerinden birini tercih ettiğinizde, bölgenin en güzel plajlarına ulaşım ve her türlü sorunuz için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

Ege Bölgesi’nde Görülmesi Gereken Plajlar. Important Group Travel Bodrum.

BU YAZIYI PAYLAŞ
YORUMLAR

Important Group Travel web sitesi içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları Important Group Travel 'a aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Web sitesindeki tipografik hataların (fiyat, özellik ve benzeri) hiçbir hukuki bağlayıcılığı olmadığı gibi, bu hatalardan ötürü Important Group Travel ve sanal mağaza sorumlu tutulamaz.

© 2020 Important Group Travel